↓ Archives ↓

Ja też szukam kochanka

Ja też szukam kochankaPanowie pomóżcie, jestem strasznie napalona!!! Moja praca wiąże się z ciągłymi służbowymi wyjazdami. Bywa, że kilka miesięcy jestem właściwie poza domem. Właśnie teraz tak było i mam teraz miesiąc przerwy… Jak się domyślacie, przy takim trybie życia ciężko mieć stałego partnera, dlatego nie jestem z nikim związana. Nie ukrywam, że utrzymywałam wcześniej znajomość, która opierała się głównie na seksie, więc nie byłby to mój pierwszy raz… Nie mogę też napisać, że mam jakieś dużo doświadczenie w nawiązywaniu tego typu znajomości, bo zdecydowanie nie mam. Mojego poprzedniego partnera do seksu, poznałam w pracy i tak jakoś wyszło. Oboje byliśmy bardzo zajęci, więc nie było wątpliwości co do rodzaju naszej relacji. Teraz on wyjechał za granicę, więc dlatego jestem tutaj. Chciałabym znaleźć kogoś, kto również tak jak ja, nie szuka zobowiązań. Oczywiście jestem mobilna, więc możemy organizować spotkania tak naprawdę w dowolnym miejscu, z czasowymi ograniczeniami też jakoś sobie poradzimy. Jeżeli chodzi o mnie. Mam 36 lat i 168 cm wzrostu, ważę 58 kg. Jestem więc szczupła, nie jestem na żadnej diecie, po prostu jestem w ciągłym biegu i nie mam czasu na normalne jedzenie. Najczęstszą pozycją w menu jest obiad, albo kolacja biznesowa. Chciałabym znaleźć kogoś inteligentnego i namiętnego, z kim będę mogła czasem porozmawiać, a czasem bez słów zaciągnąć do łóżka. Jestem atrakcyjną brunetką i mam jeden szczególny atut, który zasługuje na uwagę, mianowicie jestem naprawdę zgrabna. To moja tajna broń w biznesie… 😉 Jeśli po przeczytaniu mojego anonsu, uważasz, że mogłoby nam coś z tego wyjść, zapraszam do kontaktu. Jestem otwarta na propozycje.

6 komentarzy

 • Trackback

  sty 31st 201512:01
  by Pianino

  Odpowiedz

  Pianino

  Przyjaźń to milcząca nieformalna umowa między dwiema osobami odznaczającymi się instynktem społecznym i zaletami serca. F. Arouet Czy wiesz jaki jest Socjologiczny aspekt tej sentencji ?

 • kw. 7th 201523:04
  by bedzio

  Odpowiedz

  Jeśli dalej szukasz kochanka to napisz do mnie 😉

 • mar 31st 201618:03
  by Marcin

  Odpowiedz

  bardzo pragne piescic kobiete i calowac ja wszedzie i sex bez tabu wszystko dozwolone mieszkam nad morzem koło Koszalin

 • kw. 10th 201606:04
  by Tomasz

  Odpowiedz

  Cześć jesli szukasz kochanka to ja chetnie mam 24 lata dobrze gotuje i w lozku nie proznuje uwielbiam sex

 • wrz 15th 201614:09
  by Bartek

  Odpowiedz

  Nie wiem czy nadal aktualny ten anons, ale napisz na mail jeśli będziesz w Warszawie i oczywiście będziesz chciała się spotkać.

 • lis 21st 201601:11
  by wakobr75@gmail.com

  Odpowiedz

  Witaj!Znalazlem twoje ogloszenie ja mam 41 lat zadbany i przystoiny .Chetnie bym cie poznal .Kiedy mozemy sie z kontaktowac odezwij sie na mejla i zostaw kontakt do siebie

 • Leave a Reply